preskoči na sadržaj
Raspored informativnih razgovora 2019./2020.

 Raspored informativnih razgovora predmetnih učitelja 2019./2020. (zadnja izmjena 17.12.2019.)

Ime i prezime predmetnog

učitelja

Vrijeme

Marija Đuran

utorak, 4. sat (10.40 - 11.25)

Ivana Čuka

srijeda, 3. sat (9.50 - 10.35)

Martina Tutić

ponedjeljak, 2. sat (8.50 - 9.35)

Ana Keč

utorak, 4. sat (10.40 - 11.25)

Tomislav Brajdić

četvrtak, 3. sat (9.50 - 10.35)

Danijela Vujčić

utorak, 4. sat (10.40 - 11.25)

Nikolina Keleman

petak, 3. sat (9.50 - 10.35)

Iva Sofka

ponedjeljak, 2. sat (8.50 - 9.35)

Danijela Ljubić

ponedjeljak , (13.00 - 14.00)

Nataša Herek

ponedjeljak, 2. sat (8.50 - 9.35)

Andrea Vincetić

srijeda, 2. sat (8.50 - 9.35)

Vitomir Novak

petak, 2. sat (8.50 - 9.35)

Renata Madaras

četvrtak, 4. sat (10.40 - 11.25)

Mateja Nemet

utorak, 2. sat (8.50 - 9.35)

Miroslav Pernar

srijeda, 3. sat (9.50 - 10.35)

Slavica Hasanac

petak, 1. sat (8.00 - 8.45)

Davor Činčak

srijeda, 3. sat (9.50 - 10.35)

Marin Sabolović

četvrtak, 4. sat (10.40 - 11.25)

Ivana Mihalinec Biškup

srijeda, 6. sat (12.20 - 13.05)

Mato Gereci

srijeda, 0. sat (7.00 - 7.45)

Matej Sukalac

četvrtak, 4. sat (10.40 - 11.25)

Vlatka Vasik Šoufek

utorak, 4. sat (10.40 - 11.25)

Željka Mikuljan

utorak, 3. sat (9.50 - 10.35)

Jasna Vrbanić

petak, 4. sat (10.40 - 11.25)

Ankica Bogović Ledvinka

četvrtak, 3. sat (9.50 - 10.35)

Hrvoje Novačić

utorak, 3. sat (9.50 - 10.35)

Mario Bublić

ponedjeljak, 3. sat (9.50 - 10.35)

Kristijan Tomasović

petak, (14.00 - 14.45)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raspored informativnih razgovora razrednika 2019./2020.

Ime i prezime razrednika

Razred

Vrijeme

Marija Đuran

5.a

četvrtak, 3. sat (9.50 - 10.35)

Mario Bublić

5.b

četvrtak, 6. sat (12.20 - 13.05)

Ana Keč

5.c

petak, 5. sat (11.30 - 12.15)

Danijela Ljubić

5.d

ponedjeljak , (13.00 - 14.00)

Ivana Čuka

6.a

četvrtak, 5. sat (11.30 - 12.15)

Danijela Vujčić

6.b

četvrtak, 2. sat (8.50 - 9.35)

Martina Tutić

6.c

petak, 4. sat (10.40-11.25)

Miroslav Pernar

6.d

utorak, 3. sat (9.50 - 10.35)

Matej Sukalac

7.a

srijeda, 4. sat (10.40-11.25)

Marin Sabolović

7.b

srijeda, 4. sat (10.40-11.25)

Nikolina Keleman

7.c

četvrtak, 5. sat (11.30 - 12.15)

Vlatka Vasik Šoufek

7.d

utorak, 3. sat (9.50 - 10.35)

Slavica Hasanac

8.a

četvrtak, 2. sat (8.50 - 9.35)

Ivana Mihalinec Biškup

8.b

srijeda, 3. sat (9.50 - 10.35)

Mateja Nemet

8.c

četvrtak, 5. sat (11.30 - 12.15)

Iva Sofka

8. d

srijeda, 3. sat (9.50 - 10.35)

Energetska obnova

 


Koliko je sati?


Upisi u srednju školu




Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri

MiniTV

Školski pretinci



Kalendar
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Anketa (mala)
Za pomoć u učenju ili rješavanje nekog problema najčešće koristim/pitam...







Sigurnost na Internetu

Korisni linkovi




preskoči na navigaciju