preskoči na sadržaj

Osnovna škola Garešnica

Login
Upisi u srednju školu



Koliko je sati?

MiniTV

YOUTUBE

Školski pretinci

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Anketa (mala)
Za pomoć u učenju ili rješavanje nekog problema najčešće koristim/pitam...






Sigurnost na Internetu

CENTAR ZA SIGURNIJI INTERNET

  

   

Korisni linkovi

      Hrvatski akademski spelling checker

 

 

  

 

    

     

Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 5. 2010.

Ukupno: 119791
Raspored informativnih razgovora 2017./2018.

Raspored informativnih razgovora razrednika (zadnja izmjena 5.10.2017.)

Ime i prezime razrednika Razred Vrijeme
Renata Madaras 5.a ponedjeljak, 4. sat (10.40-11.25)
Marin Sabolović 5.b petak, 4.sat (10.40-11.25)
Nikolina Keleman 5.c petak, 2. sat  (8.45-9.35)
Saša Jakopović 5.d petak, 3. sat  (9.50-10.35)
Slavica Hasanac 6.a petak, 5. sat  (11.30-12.15)
Kristina Žganjer 6.b četvrtak, 3. sat (9.50-10.35)
Ana Roth 6.c srijeda, 5. sat (11.30-12.15)
Iva Sofka 6.d četvrtak, 4. sat (10.40-11.25)
Lovorka Gereci 7.a utorak, 4. sat (10.40-11.25)
Marija Đuran 7.b četvrtak, 3. sat (9.50-10.35)
Ana Keč 7.c petak, 3. sat (9.50-10.35)
Ivana Čuka 8.a ponedjeljak, 2. sat  (8.50-9.35)
Danijela Vujčić 8.b četvrtak, 3. sat (9.50-10.35)
Martina Tutić 8.c srijeda, 3. sat  (9.50-10.35)
Miroslav Pernar 8.d četvrtak, 3. sat (9.50-10.35)

Raspored informativnih razgovora predmetnih učitelja

Ime i prezime predmetnog učitelja Vrijeme                                    
Martina Tutić petak, 2. sat (8.50-9.35)
Ivana Čuka četvrtak, 3.sat (9.50-10.35)
Ana Keč četvrtak, 2. sat (9.35-11.25)
Marija Đuran utorak, 1. sat  (8.00-8.45)
Branko Medved ponedjeljak, 4.sat (10.40-11.25)
Lovorka Gereci četvrtak, 4. sat  (10.40-11.25)
Danijela Vujčić utorak, 2. sat  (8.50-9.35)
Nikolina Keleman srijeda, 3. sat  (9.50-10.35)
Iva Sofka ponedjeljak, 5. sat  (11.30-12.15)
Nataša Herek srijeda, 2. sat (8.50-9.35)
Martina Kučinić utorak, 3. sat (9.50-10.35)
Vitomir Novak srijeda, 2. sat (8.50-9.35)
Ana Roth srijeda, 5. sat (11.30-12.15)
Renata Madaras srijeda, 4. sat (10.40-11.25)
Miroslav Pernar srijeda, 4. sat (10.40-11.25)
Slavica Hasanac ponedjeljak, 4. sat (10.40-11.25)
Ivan Torčić utorak, 2. sat (8.50-9.35)
Marin Sabolović ponedjeljak, 4. sat  (10.40-11.25)
Kristina Žganjer petak, 1. sat (8.00-8.45)
Mato Gereci srijeda, 3. sat (9.50-10.35)
Saša Jakopović ponedjeljak, 3. sat (9.50-10.35)
Vlatka Vasik Šoufek utorak, 5. sat (11.30-12.15)
Željka Mikuljan četvrtak, 2. sat (8.50-9.35)
Jasna Vrbanić petak, 2. sat (8.50-9.35)
Ankica Bogović Ledvinka utorak, 4. sat (10.40-11.25)
Hrvoje Novačić utorak, 3. sat (9.50-10.35)
Maja Katić utorak, 4. sat (10.40-11.25)
Kristijan Tomljenović četvrtak, 4. sat (10.40-11.25)

 

 

preskoči na navigaciju