08.05.2026. održano je poludržavno natjecanje u rukometu za dječake 5. i 6. razreda u Garešnici. Dječaci OŠ Garešnica osvojili su odlično 2.mjesto. Svojom borbenošću i zalaganjem su oduševili navijače bez kojih ne bi uspjeli postići ovako dobar rezultat. Hvala nastavnicima, učenicima i roditeljima na podršci kada je bilo najpotrebnije. Učenike je vodio nastavnik tzk-e Nikica Katić.
OBAVIJEST O PODNOŠENJU ZAHTJEVA ZA PRODUŽENI BORAVAK
Poštovani roditelji/skrbnici, u periodu od 24. lipnja 2026. godine do 8. srpnja 2026. godine možete predati zahtjev za pohađanje produženog boravka u školskoj godini 2026./2027. Zahtjev možete predati na porti Osnovne škole Garešnica (matična...
