U Bjelovaru 19. ožujka 2026. održano je u prostorijama Zajednice tehničke kulture Bjelovarsko-bilogorske županije županijsko ekipno Natjecanje u elementarnoj robotici. Našu školu je predstavljao tim ROBO ViMaDa u kojem su sudjelovali učenici Vito Melvan, Marko Kovač i Damjan Dragozet u pratnji mentorice Vlatke Vasik Šoufek. Natjecanje se sastojalo od dva zadatka, prvi zadatak bio je strujni krug s dva serijska prekidača i tri svjetleće diode, a drugi zadatak je bilo programiranje robota koji je trebao doći do prepreke i zaustaviti se na određenoj udaljenosti od prepreke te odraditi zadatak prema želji (naši učenici su isprogramirali zadnji dio da ledice naizmjenično svijetle u duginim bojama). Učenici su ostvarili 4. mjesto na Natjecanju. Čestitamo učenicima na ostvarenom rezultatu te tako otvaramo vrata natjecanja iz elementarne robotike i sljedećih godina.
OBAVIJEST O PODNOŠENJU ZAHTJEVA ZA PRODUŽENI BORAVAK
Poštovani roditelji/skrbnici, u periodu od 24. lipnja 2026. godine do 8. srpnja 2026. godine možete predati zahtjev za pohađanje produženog boravka u školskoj godini 2026./2027. Zahtjev možete predati na porti Osnovne škole Garešnica (matična...
