12. veljače 2026. godine u Rovišću je održana županijska završnica u futsalu za učenike 7. i 8. razreda. Učenici naše škole osvojili su 4. mjesto.
Za našu školu igrali su: Petar Novaković, Ognjen Ivančević, Kevin Bokonja, Benjamin Bećirspahić, Gabriel Keković, Luka Čubela, Niko Periša i Adriano Klobučar.
OBAVIJEST O PODNOŠENJU ZAHTJEVA ZA PRODUŽENI BORAVAK
Poštovani roditelji/skrbnici, u periodu od 24. lipnja 2026. godine do 8. srpnja 2026. godine možete predati zahtjev za pohađanje produženog boravka u školskoj godini 2026./2027. Zahtjev možete predati na porti Osnovne škole Garešnica (matična...

