ORGANIZACIJA NASTAVE PRVI NASTAVNI DAN

Prvi nastavni dan za učenike predmetne nastave u matičnoj školi počinje u 7:50 sati.

Prvi nastavni dan za učenike 2., 3. i 4. razreda započinje u 8:40 sati.

Prvi nastavni dan za učenike 1. razreda započinje u 10:00 sati.

U ostale dane nastavni dan za učenike predmetne nastave također započinje u 7:50 sati, a za učenike razredne nastave u 8:40 sati.

Svi učenici PŠ Garešnički Brestovac prvi nastavni dan dolaze u 7:50 i odlaze u 9:00. U ostale dane sukladno rasporedu sati koje će dobiti od učitelja.

Prvi nastavni dan učenici će preuzeti nove udžbenike i svojim potpisom potvrditi primitak. Preuzet će i izjave koje nose roditeljima na potpis. Potpisane izjave vraćaju u školu i predaju razredniku. Učenici trebaju ponijeti u školu đačku torbu ili jaču vrećicu za udžbenike.

Učenici prvih razreda u školu dolaze u pratnji roditelja u 10:00 sati na glavni ulaz.

Popis učenika petih razreda bit će postavljen na ulaz u školu u 7:30 sati.

Sve ostale informacije dobit ćete od svojih razrednih učiteljica i razrednika.

PRIJEVOZ UČENIKA PUTNIKA

Prijevoz učenika putnika prvi dan organiziran je na sljedeći način:

– učenici predmetne nastave (od 5. do 8. razreda) u školu dolaze uobičajenim linijama, a povratak je organiziran u 9:40 sati

• Tomašica – 7:10
  • Kajgana – 7:15
  • Hrastovac – 7:25
  • Zdenčac – 7:05
  • Garešnički Brestovac – 7:10
  • Dišnik – 7:20
  • Mali Pašijan – 7:00
  • Veliki Pašijan – 7:10
  • Veliko Vukovje – 6:55
  • Rogoža – 7:10
  • Bršljanica – 7:15
  • Kapelica- 7:20
  • Kaniška Iva – 7:20

– u ostale dane povratak učenika predmetne nastave organiziran je u 13:15 sati

– učenici razredne nastave iz Kajgane i Dišnika autobuse čekaju u 8:05 sati, a povratak je organiziran u 9:40 sati

– u ostale dane učenici razredne nastave iz Kajgane i Dišnika autobuse čekaju u 8:05 sati, a  povratka će biti organiziran sukladno rasporedu sati učenika.

Učenike razredne nastave autobusi ostavljaju kod starog dječjeg vrtića.

Prijevoz učenika putnika PŠ Kapelica organiziran je na sljedeći način:

• Veliko Vukovje – 6:55
  • Rogoža – 7:10