OBAVIJEST RODITELJIMA O UPISIMA U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

Roditelji koji nemaju mogućnost korištenja portala e-Građani i ne mogu napraviti prijavu za upis u prvi razred osnovne škole za svoje dijete, mogu doći u matičnu školu u Garešnici kako bi se proveo postupak prijave.

Postupak prijave za djecu čiji roditelji nemaju mogućnost sami provesti prijave za upis u prvi razred osnovne škole odvijat će se u matičnoj školi prema sljedećim terminima:

14. i 15. ožujka od 13 do 15 sati

19. i 21. ožujka od 14 do 17 sati.

Za sve ostale informacije, termine testiranja u školi, liječničkih pregleda i laboratorijskih pretraga potrebno je pratiti mrežne stranice škole kojoj dijete pripada prema upisnom području.

Tvrtka Namjestaj.hr donirala namještaj OŠ Garešnica

Tvrtka Namjestaj.hr  ponovno je donirala namještaj našoj školi, a među njima i tri kutne garniture i kauč.

Naime, donacija je nastavak suradnje Andree Gašparec Dražić, učiteljice likovne kulture i tvrtke Namjestaj.hr koja donira namještaj s manjim nedostacima ili oštećenjima.

Kutne garniture smo smjestili u učionice 1.a/ Produženi boravak  i 1.b te u hodnik na 2. katu, a kauč u učionicu 2.b razreda.

Vjerujemo da će donacija omogućiti našim učenicima ugodniji boravak u školi jer škola je mjesto učenja, ali i igre i veselja.

Izvijestila: Andrea Gašparec Dražić, učiteljica likovne kulture