preskoči na sadržaj

Osnovna škola Garešnica

Login
Energetska obnova

 

Koliko je sati?

Upisi u srednju školu



Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri

MiniTV

YOUTUBE

Školski pretinci

Kalendar
« Siječanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Anketa (mala)
Za pomoć u učenju ili rješavanje nekog problema najčešće koristim/pitam...






Sigurnost na Internetu

CENTAR ZA SIGURNIJI INTERNET

  

   

Korisni linkovi

      Hrvatski akademski spelling checker

 

 

  

 

    

     

Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 5. 2010.

Ukupno: 156409
Raspored informativnih razgovora 2018./2019.

Raspored informativnih razgovora razrednika (zadnja izmjena 31.10.2018.)

Ime i prezime razrednika

Razred

Vrijeme

Ivana Čuka

5.a

četvrtak, 2.sat (8.50-9.35)

Danijela Vujčić

5.b

četvrtak, 5. sat (11.30-12.15)

Martina Tutić

5.c

srijeda, 4. sat  (10.40-11.25)

Miroslav Pernar

5.d

četvrtak, 2.sat (8.50-9.35)

Renata Madaras

6.a

utorak, 5. sat (11.30-12.15)

Marin Sabolović

6.b

utorak, 5. sat (11.30-12.15)

Nikolina Keleman

6.c

srijeda, 5. sat (11.30-12.15)

Saša Jakopović

6.d

srijeda , 2. sat (8.50-9.35)

Slavica Hasanac

7.a

četvrtak, 2.sat (8.50-9.35)

Luka Begović

7.b

petak , 2.sat (8.50-9.35)

Marina Malešević

7.c

srijeda , 2. sat (8.50-9.35)

Iva Sofka

7.d

ponedjeljak, 6. sat (12.20-13.00)

Lovorka Gereci

8.a

srijeda, 3. sat (9.50-10.35)

Marija Đuran

8.b

utorak, 4. sat  (10.40-11.25)

Ana Keč

8.c

četvrtak, 2.sat (8.50-9.35)

 Raspored informativnih razgovora predmetnih učitelja (zadnja izmjena 31.10.2018.)

Ime i prezime predmetnog

učitelja

Vrijeme

Martina Tutić

ponedjeljak, 2.sat (8.50-9.35)

Ivana Čuka

utorak, 3. sat (9.50-10.35)

Ana Keč

petak, 5. sat (11.30-12.15)

Marija Đuran

srijeda, 4. sat  (10.40-11.25)

Branko Medved

ponedjeljak, 4. sat  (10.40-11.25)

Lovorka Gereci

ponedjeljak, 5. sat (11.30-12.15)

Danijela Vujčić

utorak, 4. sat  (10.40-11.25)

Nikolina Keleman

ponedjeljak, 5. sat (11.30-12.15)

Iva Sofka

četvrtak, 5. sat (11.30-12.15)

Nataša Herek

utorak , 3. sat (9.50-10.35)

Martina Kučinić

četvrtak , 4. sat  (10.40-11.25)

Vitomir Novak

utorak , 2. sat (8.50-9.35)

Marina Malešević

srijeda , 2. sat (8.50-9.35)

Renata Madaras

utorak, 2.sat (8.50-9.35)

Miroslav Pernar

ponedjeljak, 3. sat (9.50-10.35)

Slavica Hasanac

četvrtak, 1. sat (8.00-8.45)

Danka Kruh-Vuk

utorak , 3. sat (9.50-10.35)

Marin Sabolović

četvrtak, 2.sat (8.50-9.35)

Luka Begović

utorak, 4. sat  (10.40-11.25)

Mato Gereci

četvrtak, 3. sat (9.50-10.35)

Saša Jakopović

četvrtak, 3. sat (9.50-10.35)

Vlatka Vasik Šoufek

četvrtak, 3. sat (9.50-10.35)

Željka Mikuljan

petak, 6. sat (12.20-13.00)

Jasna Vrbanić

petak, 6. sat (12.20-13.00)

Ankica Bogović Ledvinka

četvrtak, 6. sat (12.20-13.00)

Hrvoje Novačić

utorak, 3. sat (9.50-10.35)

Katarina Jurković

petak, 3. sat (9.50-10.35)

Kristijan Tomasović

petak, 7. sat  (13.00-13.45)

preskoči na navigaciju