1. MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU

Autor: Hrvoje Novačić, 10. 6. 2013.

U Vinkovcima je od 6. do 8. lipnja 2013., u organizaciji Hrvatskog školskog športskog saveza, održana Završnica Državnog prvenstva školskih športskih društava Republike Hrvatske 5. i 6. razreda. Završnica je bila u ekipnim sportovima nogomet, rukomet, košarka , odbojka i atletika.
Rukometašice Osnovne škole Garešnica ostvarile su plasman na Državnu završnicu i u konkurenciji ekipa iz Rijeke, Kaštel Sućurca i Darde, nadmoćno i uvjerljivo osvojile prvo mjesto i zlatnu medalju.
U Garešnici su im, roditelji, građani i predstravnici Grada Garešnica na povratku priredili doček, a mi , učenici i djelatnici Škole, jutros smo im također priredili svečani doček uz slavljeničku tortu.
Odličan rezultat ekipe i njihovog trenera!

Sastav ekipe: Katja Cupek, Patricija Santo, Korina Rohlik, Greta Uđbinac, Barbara Planinčić, Lara Kožuhar, Nora Greidl, Dragana Popović, Jelena Karanović, Sara Belak, Maja Delić i Antonia Hakenberg.
Trener : Matija Baotić, prof.
Na natjecanju su, kao i uvijek, rukometašice imale potporu nekolicine roditelja koji su također došli navijati u Vinkovce.
Ovog im se puta pridružila i ravnateljica.
Do ovog velikog uspjeha naša ekipa je došla prethodno osvojivši prvo mjesta na Županijskom natjecanju u Bjelovaru, a zatim i prvo mjesto na Državnoj polizavršnici u Prelogu.
Ovo je do sada najveći uspjeh ženskog rukometa u Garešnici. Učenice su se , kao i uvijek do sada, isticale cjelokupnim dojmom , ponašanjem, igrom, odgovornošću. Zaslužene su prvakinje Države.
Odličan rezultat ekipe i njihovog trenera!

« Ožujak 2024 »