Upisi u srednje škole - Prijava u razredne odjele za sportaše i kartica “Moji podaci”

Podsjećamo sve da 2. lipnja 2019. istječe mogućnost iskazivanja interesa za upis u razredne odjele za sportaše. Kao što je već objašnjeno u prijašnjoj obavijesti, iskazivanje interesa moguće je na kartici “Moji podaci” gdje kandidati upisuju sport kojim se bave, naziv kluba i mjesto u kojem se nalazi klub (sve potvrđuju na gumb Spremi promjene). Molimo one koji su iskazali interes za razredne odjele za sportaše da još jednom provjere ispravnost svojih podataka (više u prijašnjoj obavijesti Prijave u razredne odjele za sportaše).

Razredne odjele za sportaše imaju i gimnazije i strukovne škole, a popis škola koje ove godine upisuju odjele za sportaše nalazi se ovdje.

Kod provjere osobnih podataka i ocjena (koje su vam unesene u sustav) na kartici "Moji podaci", ako neki od podataka nije ispravan, javite se svom razredniku. Na kartici "Obrazovni programi" ne vide se još sve škole i programi u RH, to je zato što navedena škola nije unijela sve podatke u sustav i ovjerila točnost. Svi obrazovni programi bit će vidljivi na kartici "Obrazovni programi" prije početka prijava obrazovnih programa.

objavio: Administrator   datum: 1. 6. 2019.

« Siječanj 2020 »