« Siječanj 2019 »

Preventivna aktivnost u okviru Nacionalnog programa sigurnosti cestovnog prometa „Poštujte naše znakove“
Autor: Administrator , 16. 10. 2018.

Osnovna škola Garešnica, Garešnica je u ponedjeljak 15. listopada 2018. ugostila policijske službenike Ravnateljstva policije i Policijske uprave bjelovarsko-bilogorske. Učenici prvih i drugih razreda matične škole te predškolci  Dječjeg vrtića  Maslačak sudjelovali su programu preventivne akcije „Poštujte naše znakove“ koja se organizira u okviru Nacionalnog programa sigurnosti cestovnog prometa. Program je organiziran prvi školski sat u maloj dvorani Škole. Učenike je o primjerenom ponašanju u prometu, prometnim znakovima i propisima informirao djelatnik Službe prevencije Ravnateljstva policije. Uslijedila je kazališna predstava MAK Teatra „Prvi koraci u prometu“ koju su učenici s oduševljenjem pratili. Na kraju programa djecu su razveselili likovi Hlapića i Gite, maskote ove preventivne akcije. Susret je završen uz ples i pjesmu „Poštujte naše znakove“.

Margareta Cvitanović