Mjesečne aktivnosti

Svibanj

« Rujan 2017 »

Završetak školske 2015./2016. godine
Autor: Administrator , 9. 6. 2016.

Garešnica 9. Lipnja 2016.

O B A V I J E S T

Poštovani učenici i roditelji,

još nam se jedna nastavna godina bliži svom kraju. Ove godine završavamo s nastavom nešto ranije nego prethodne, ali s dovoljno  ostvarenih sati i dana da svaki učenik na kraju ostvari svoj optimalan školski uspjeh.

Raspored planiranih aktivnosti

ZAVRŠETAK REDOVITE NASTAVE

U petak 10. lipnja 2016. je zadnji nastavni dan za učenike koji završavaju razred.

DODJELA SVJEDODŽBI

30. lipnja 2016.

- U 9.00 sati učenicima 5.-8. razreda

- u 10.00 sati učenicima 1.-4. razreda

DOPUNSKI RAD

Za učenike, koji na kraju nastavne godine, imaju ocjenu nedovoljan (1) iz najviše dva nastavna predmeta, će biti organiziran dopunski rad kojeg je učenika obvezan pohađati.

Dopunski rad traje od 17. do 29. lipnja 2016.

Raspored dopunskog rada će biti oglašen na oglasnoj ploči za učenike i internetskim stranicama škole najkasnije do 16. lipnja 2016.

PRIGOVOR NA ZAKLJUČENU OCJENU

Učenik/roditelj, koji nije zadovoljan zaključenom ocjenom iz pojedinog nastavnog predmeta, ima pravo u roku od dva dana od završetka nastavne godine podnijeti zahtjev Učiteljskom vijeću radi polaganja ispita pred povjerenstvom.

Obrazac zahtjeva se nalazi na internetskim stranicama Škole i u Tajništvu.

Učenik/roditelj, koji nije zadovoljan zaključenom ocjenom iz vladanja, može u roku od dva dana od završetka nastavne godine, podnijeti zahtjev Učiteljskom vijeću radi preispitivanja ocjene.

Obrazac zahtjeva se nalazi na internetskim stranicama Škole i u Tajništvu.

Učenicima 8. razreda svakako želim uspješan nastavak obrazovanja u srednjoj školi .

Svim učenicima želim da na kraju godine ostvare željeni školski uspjeh i potom provedu ugodne i korisne školske praznike.

R A V N A T E L J I C A

Dejana Vitez, mag.ped.