VELIKO SRCE GAREŠNICE

Da Garešnica ima veliko srce pokazuje i niz uspješno provedenih humanitarnih akcija u našoj školi. Naša kolegica Andreja Kovač pokretačica je nekih od njih. Na njezin poticaj provedene su dvije akcije za Udrugu Jak kao Jakov koja pomaže djeci oboljeloj od malignih bolesti. Kupnjom majica s logom „Jak kao Jakov“ učenici i nastavnici skupili su značajne novčane iznose koji su uplaćeni na račun Udruge. Još jednom zahvaljujemo Vama roditelji, koji ste se uključili u akciju i vlastitim primjerom pokazali iskazali skrb za najpotrebitije.

Nismo na tome stali. Prateći rad Udruge „Nisi sama – ideš s nama“, kolegica Andreja potaknula je djelatnike naše škole da kupnjom proizvoda, koji je za ovaj krug akcije kreirao cijenjeni hrvatski dizajner Juraj Zigman, doniraju za prijevoz na kemoterapiju žena oboljelih od raka koje se liječe u zagrebačkim bolnicama. Do sada je Udruga bila podrška i potpora u bolesti za 211 žena. Udruga stalno dobiva nove molbe za pomoć i potrebna su joj daljnja sredstva kako bi još više žena moglo koristiti ovu uslugu. U našoj školi skupljeno je 2.060,00 kn.

Na to smo iznimno ponosni, a svi vi koji se želite uključiti u akciju artikle možete naručiti putem e-maila info@nismosame.com   ili putem njihove FB stranice www.nismosame.com.

objavio: Administrator   datum: 8. 1. 2020.

« Siječanj 2020 »